.

.

Лавра Канабис Лист Плевел Божиќна Капа За Новогодишна Празнична Забава Косплеј

Лавра Канабис Лист Плевел Божиќна Капа За Новогодишна Празнична Забава Косплеј

DEN 1484.80
Залиха
Достапно за нарачка

100% Полиестер Произведено во САД или Увезено. Затворање на повлекување. Миење Раце Само. Оваа Божиќна капа е изработена од висококвалитетна полиестерска ткаенина, мека на допир, лесна и удобна за носење. Шапката е опремена со бели кадифни топчиња и бели меки рабови. Може да се користи долго време, издржлив е и лесен за совпаѓање. Божиќна капа големина : ширина : 43,5 см / 17,1 инчи, висина : 29,7 см / 11,7 инчи, големина на топче за коса : 4,2 см / 1,6 инчи, големина на кадифен : 6,2 см / 2,4 инчи, ве молиме измерете го обемот на главата пред да го купите. Купете ја вистинската големина. Божиќните капи носат прекрасна празнична атмосфера На Божиќ, погодна за празнични забави, тематски активности, канцеларии, трговски центри, училишта, семејни собири, сценски претстави, играње улоги итн. Убави и елегантни капи, совршени подароци за пријателите, колегите, семејството или себе Си На Божиќ, Ноќта на Вештерките, забавите, родендените и Новите години. Податоците за оваа големина рачно се мерат под плочката, а грешката во рамките на 1-2см е нормален феномен. Доколку сте ги купиле нашите производи и имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да ги решите во рок од 24 часа. Ве молиме бидете сигурни да купите. Оваа Божиќна капа е изработена од висококвалитетна полиестерска ткаенина, мека на допир, лесна и удобна за носење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат