.

.

Дубао Кат Метална Закачалка Дневна Соба Капут Стојат Балкон Решетка За Сушење Преклопна Закачалка За Облека

Дубао Кат Метална Закачалка Дневна Соба Капут Стојат Балкон Решетка За Сушење Преклопна Закачалка За Облека

DEN 6464.96
Залиха
Достапно за нарачка

Главниот материјал на решетката за облека е цевката за боја за прскање Површината е обложена со пријателски слој за боја за да спречи ' рѓосување на решетката за облека. На дното на решетката за облека има мала решетка за чевли што можете да ја користите за да ги поставите чевлите или кутиите за чевли, што не само што ви дава повеќе простор за складирање, туку и ја прави решетката за облека постабилна. На врвот на секоја страна од решетката за облека има 4 куки, кои можат да висат капи, чанти итн. И направете решетката за облека да изгледа поубаво. Решетката за облека има добра носивост и може да закачи повеќе алишта истовремено. Идеален за домашна, продавница за облека или комерцијална употреба, совршен е за обезбедување дополнително складирање облека за прикажување на бутик стока или обезбедување простор за изложби на облека во театри или студија. Главниот материјал на решетката за облека е цевката за боја за прскање. Површината е обложена со пријателски слој за боја за да се спречи решетката за облека rusting.At дното на решетката за облека е мала решетка за чевли што можете да ја користите за да ги поставите чевлите или кутиите за чевли, што не само што ви дава повеќе простор за складирање, туку и ја прави решетката за облека постабилна.На врвот на секоја страна од решетката за облека има 4 куки, кои можат да висат капи, чанти итн. И направете решетката за облека да изгледа поубаво.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат