.

.

PS5 Конзола И Контролори Кожата ЗА PS 5 Легенди Стрелец Контролор Налепница Налепница Заштитни Бабита Догра

PS5 Конзола И Контролори Кожата ЗА PS 5 Легенди Стрелец Контролор Налепница Налепница Заштитни Бабита Догра

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

ЗАШТИТЕТЕ ЈА ВАШАТА PS5-Целосна Боја, Слична На" Анти-Лизгање" Не ќе Гребење ,Бледнеат (УВ Отпорни) или Кора. Отпорен на прашина, водоотпорност, отпорност на масло. Со заштитената налепница за игри СО винил PS5, кога играте ps 5 игри ps видео игри со видови закуски и пијалоци, тоа ќе ја заштити вашата play station5 конзола и ps четири контролер од вода, сок, масло, место и долгорочно печатење со прст на тие ps 5 систем. Највисок Квалитет, Целосна Боја, Винил Налепница Слична На Анти-Лизгање. Прекрасен моден дизајн. Професионално изработка и дизајн на налепници. Прецизно сечење, лесен пристап за копчиња, контроли, конектори. Дали сакате Вашата Конзола ПС 5 да изгледа Поинаку од останатите?Вие сте на вистинското место затоа што го имаме токму она што го барате! Оваа црвена камо кожа е совршен начин да го покажете вашиот стил! Или со стотици други дизајни НА PHODOSUCSINH, можете да бидете сигурни дека ќе најдете оној што ќе ви се допадне, и кој ќе го покаже вашиот уникатен стил!Дали сакате да ја заштитите Вашата Конзола ПС 5?СО PHODOSUCSINH Вашата Конзола PS 5 е заштитена од гребнатини, гребнатини, прашина, врвови на прстите и абење на секојдневната употреба!Покријте ја Конзолата ПС 5 со убава, стилска кожа од налепници и чувајте ја заштитена во исто време!Лесен за нанесување и лесен за отстранување без лепливи остатоци!Направете ја вашата омилена опрема да изгледа како нова и издвојте се од толпата!Нарачајте Со Доверба-Гарантирано Задоволство!налепници за винил налепници > не Е ТВРД каземат финишултра-тенок, ултра издржлив, Отпорен На Дамкине се вклучени Стотици различни дизајни 5 Конзола.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат