.

.

Килими Дијатомит Абсорбента Рампа Едноставен Абсорбента Бања Мат Влез-Ниво Нелизгачки Мат Коридор Нога Рампа Дијатом Кал

Килими Дијатомит Абсорбента Рампа Едноставен Абсорбента Бања Мат Влез-Ниво Нелизгачки Мат Коридор Нога Рампа Дијатом Кал

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

ДОБРО АБСОРБЕНТА : водата на подлогата брзо се суши, правејќи ги стапалата да го почувствуваат крајното луксузно уживање, смрека ја вашата соба во прав за максимална спокојство и топлина ЖИВОПИСЕН ДЕКОР : задебелувањето на бојата и стилот дава прекрасен богат декор елемент во вашата бања, а еластичната ткаенина останува да изгледа фантастично од година во година. Достапен во широк спектар на разиграни и неутрални бои, овој килим за капење е неопходен за секој стилски простор. ЛЕСНА НЕГА : машинско перење одделно во ладна вода користејќи благ детергент. Користете само белило без хлор кога е потребно. Исушете се на ниско поставување и протресете за да ја вратите пената. Практичен, практичен и лесен за употреба. Добри работи што се користат во животот. ДОБРО АБСОРБЕНТА : водата на подлогата брзо се суши, правејќи ги вашите стапала да го почувствуваат крајното луксузно уживање, разубавете ја вашата просторија во прав за максимална спокојство и топлина живописен ДЕКОР : задебелувањето на бојата и стилот дава прекрасен богат декор елемент во вашата бања, а еластичната ткаенина останува да изгледа фантастично од година во година. Достапен во широк спектар на разиграни и неутрални бои, овој килим за капење е неопходен за секој стил просторна НЕГА : машинско перење одделно во ладна вода користејќи благ детергент.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат