.

.

Ауси Регенератор Чудо Бранови 12.1 Унца

Ауси Регенератор Чудо Бранови 12.1 Унца

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

onditioner тоа е формулирано специјално за вашата прекрасна, брановидна текстура Тоа се нарекува Ауси Чудо Бранови Анти-Разлетување Коноп Регенератор, и тоа не може да почека да ви се исполнат. Изработена Со какаду слива и Австралиски екстракти од семе од коноп, им дава на вашите бранови чудесна мекост и влага без да ги оптоварувате. Плус, вкусните мириси на бергамот, јаболко и слива ќе ги оживеат вашите сетила. Поставете се за успех на косата кога ќе ја започнете вашата рутина со добар регенератор кој ја усовршува текстурата. Ова е задолжително за сите ваши потреби за контрола на разлетувањето-плус, работи исклучително добро со својот соодветен шампон. Уште подобро, овој анти-фрикондиционер за бранови е сертифициран ПЕТА Без Суровост и без парабени.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат