.

.

Еластична Лента, Издржливи Полипропиленски Влакна Рамна Еластична Лента Ракотворби Деколте За Заштитна Облека Ремени

Еластична Лента, Издржливи Полипропиленски Влакна Рамна Еластична Лента Ракотворби Деколте За Заштитна Облека Ремени

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Може да се исече на која било должина, лесен за чистење Мултифункционален, може да се користи за заштитна облека, гумени ленти за пригушување на устата, ремени, деколте или ракотворби. 1 ролна е должина од 200 јарди и ширина од 6 мм, лесна за шиење. Производот има висока еластичност која е издржлива, не е лесно да се изгуби. Достапно во две бои за избор : Бела и Црна. Може да се исече на која било должина, лесно се чисти2. Мултифункционален, може да се користи за заштитна облека, гумени ленти за пригушување на устата, ремени, деколте или ракотворби 3. 1 ролна е должина од 200 јарди и ширина од 6 мм, лесна за шиење4. Производот има висока еластичност која е издржлива, не е лесна за лабаво5. Достапно во две бои за избор : Бела и Црна Спецификација : Тип На Ставка : Спецификации На Еластична Лента : широк 6мм, 200 јарди / ролна боја (по избор) : Бела, Црна Листа На Пакувања : 1 х Еластична Лента.

Карактеристики на предлогот

Item Type:
Elastic Band Specifications
Color (optional):
White, black
Package List:
1 x Elastic Band :

Купувачи како што избираат