.

.

Азееда 10 х Голем Го Сакам Перу Дрвени Ознаки За Подароци

Азееда 10 х Голем Го Сакам Перу Дрвени Ознаки За Подароци

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

99мм х 51мм дрвени ознаки Изработено од квалитетно природно дрво од 3 мм. Дизајн отпечатен од едната страна, од другата страна обична. Поставете 10 ознаки. Пакување со дебелина од десет 3мм, големи дрвени ознаки. Изработена од висококвалитетен МДФ од 3мм, секоја ознака е отпечатена од едната страна со прекрасен дизајн, совршена за прицврстување на завиткани подароци или дури и за употреба како уникатни ознаки за багаж. Овие ознаки се "големи" во споредба со помалите ознаки што ги нудиме. Големина : Ширина : 99мм висина : 51ммдептина : 3мм овој сет содржи 10 ознаки.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат