.

.

Д-Р Карпман-Регенератор за Контрола На Растот На Косата-Целосно Природна Формула За Повторно Растење На Косата-сите видови коса &засилувач; Идеален За Коса Третира?

Д-Р Карпман-Регенератор за Контрола На Растот На Косата-Целосно Природна Формула За Повторно Растење На Косата-сите видови коса

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

€● ПРИРОДНА ПОДДРШКА ЗА РАСТ НА КОСАТА : вратете ја полната глава на косата со нашиот регенератор за задебелување на косата Специјалната формула за волумен на косата го блокира ДХТ-позната како примарна причина за истенчување на косата и кај мажите и кај жените – со природни растителни екстракти за кои е познато дека го промовираат растот на косата. `+ Безбедно ЗА сите ТИПОВИ КОСА : Нашиот регенератор за истенчување на косата има есенцијални витамини кои помагаат во растот на косата. Тоа е идеално без сол што промовира повторно растење на косата кај мажите и жените, што е безбедно за секојдневна употреба на изветвена коса, обоена коса, истакната коса или оштетена коса. Од ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ : Искористете ги целосните придобивки од нашиот природен третман за проретчување на косата. Нашиот регенератор има совршена мешавина од екстракт од рузмарин, пантенол, хидролизиран кератин, пченични никулци, омега 6, масло од јојоба и коко бетаин кои обезбедуваат длабок третман кој помага во проретчување на косата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат