.

.

Куче Шепа Почиста За Кучиња Големи/Ситни Шепа Мијалник Лесен за употреба &засилувач; Чиста Преносни Куче Шепа Почиста Чаша Куче Нога Мијалник Со Силиконски Подлошк

Куче Шепа Почиста За Кучиња Големи/Ситни Шепа Мијалник Лесен за употреба &засилувач; Чиста Преносни Куче Шепа Почиста Чаша Куче Нога Мијалник

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Големиот чистач за шепи за кучиња со силиконски мијалник е висок 6,5 инчи и широк 4,4 инчи, тој е совршено голем за 2,5-3 инчи широко куче Мијалникот за нозе за кучиња е одличен за поголеми раси како булдози, германски овчари, златни ретривери, хаски и многу повеќе!. Лесен за употреба и носење, предностите на чистачот на шепи за кучиња се многу полесни за расклопување и инсталирање од другите средства за чистење чаши и нема да се превртат од меката чаша, што го олеснува користењето. Големиот дијаметар на средството за чистење шепи за миленичиња е 3 инчи, можете да го држите со едната рака без никакви проблеми. Чистачот за нозе за кучиња е погоден за станови, одмор, семејство, канцеларија, пешачење и кампување. Отворено и Внатрешно, исто така, можат да користат. Тоа е добра опрема за кампување кучиња, основни работи за кученца и материјали за кучиња. Целосно безбеден и безболен, машината за миење шепи за кучиња користи еколошки силиконски влакна, меки и еластични . Тоа помага да се отстранат нечистотијата и калта од шепата на вашето домашно милениче и не ги повредува шепите на вашето домашно милениче во тој процес , да ги одржува миленичињата здрави и вашата куќа чиста.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат