.

.

ДРИНИК 12оз Нераскинлива Чаша За Вода Од Стакло Отпорна На Кршење Чиста Колекција Тритан Пластична Чаша За Вода-Јасно

ДРИНИК 12оз Нераскинлива Чаша За Вода Од Стакло Отпорна На Кршење Чиста Колекција Тритан Пластична Чаша За Вода-Јасно

DEN 184.00
Залиха
Достапно за нарачка

12ОЗ СТАКЛО ЗА ПИЕЊЕ-чистото стакло за Чаши за Пиење На Дриник е совршено стакло за пиење за секојдневна употреба Секоја чаша е висока 3,4 инчи, широка 3,4 инчи на работ и содржи 12 мл од вашиот омилен пијалок. ОДЛИЧНО ЗА ЗАБАВА-Одлично За свадби, коктел забави или вечерен пијалок, нашите нераскинливи пластични чаши за тамблер Тритан се дизајнирани да траат и се безбедни за миење садови, така што ќе останат чисти и чисти, дури и по стотици перења. За СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА - нашите тритански пластични чаши за пиење се создадени за секојдневна употреба. Без разлика дали пиете вода во кујната или уживате во пијалок покрај базенот, нашите чаши се направени да траат. ПЛАСТИКА ОТПОРНА НА КРШЕЊЕ-Чистото Стакло Е направено Со тританска пластика, така што е цврсто, издржливо, отпорно на кршење и изгледа како вистинско стакло! Плус, нашите чаши се направени без БПА и доаѓаат со доживотна гаранција против кршење, пукање и чипсување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат