.

.

МАКАРТ Ноктите Датотека 100 180 Гриз Нокти Датотеки Пакет Со Акрилни Ноктите Во Прав, 2 во 1 Натопи Акрилик Во Прав, 1оз. Црн Прашок За Натопување На Ноктите

МАКАРТ Ноктите Датотека 100 180 Гриз Нокти Датотеки Пакет Со Акрилни Ноктите Во Прав, 2 во 1 Натопи Акрилик Во Прав, 1оз. Црн Прашок За Натопување

DEN 191.84
Залиха
Достапно за нарачка

Одлични Алатки За Поднесување Нокти - макарт црните датотеки за нокти работат брзо за да го исечат или обликуваат акрилниот шајка со саканата форма или должина Совршени се и за отстранување на поли гел за нокти, вештачки нокти, маникир и педикир, правејќи ги вашите нокти поубави. Различни Гризови Функционираат Поинаку-комплетот акрилни датотеки За нокти Макарт е идеален за поднесување и грубост на тврдите нокти и ноктите на прстите во 100 ронки, додека 180 ронки го измазнуваат работ на ноктите со рафинирана форма. Quols Acrylic Podro Dipping acrylic во Прав има 1 мл. капацитет за задоволување на вашите дневни потреби за маникир.Најдобар САМ производ за љубителите на уметноста на ноктите, добро функционира СО нокти ОД УВ гел, акрилни нокти, природни нокти итн. Дизајнирајте свој стил на нокти како што сакате, без разлика каде одите. ЗАБЕЛЕШКИ : Поради посебноста на материјалот, времето на сушење на воздухот на црниот акрилен прав трае 8 минути или подолго. Треба целосно да се исуши на воздух пред следниот чекор. Тоа е комбинација од акрилен прав и натопи во прав, можете да го користите за правење акрилни нокти и натопи нокти во прав. За ноктите во прав, нема потреба од активатор за натопи и ламба за нокти, може да се исуши на воздух самостојно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат