.

.

24 Парчиња Вечера Лажица Во Собата, Премиум Храна Одделение Нерѓосувачки Челик Лажици, Трајни Метални Лажици, Лажица, Лажици Само Сребрени Садови, Огледало Заврши &з

24 Парчиња Вечера Лажица Во Собата, Премиум Храна Одделение Нерѓосувачки Челик Лажици, Трајни Метални Лажици, Лажица, Лажици

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Quatersenel spoons set содржи 24 лажици за вечера, за соодветна количина подготовка на дневна употреба, партиска резерва, замена на изгубени и други прилики на кои им требаат повеќе лажици од вообичаеното Нема повеќе загрижувачки за недостатокот на лажица и тоа е исто така најдобриот избор за ова трошење. €_ПРЕМИУМ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК q : овој комплет лажица е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик за храна, кој е многу издржлив, отпорен на ' рѓа, отпорен на корозија, нетоксичен, без бпа, без метален вкус. Во меѓувреме, неговата цврстина гарантира дека нема лесно да се наведнува обезбедувајќи ви долгорочна употреба. Што е најважно, тие се безбедни за миење садови. €●СООДВЕТНА ТЕЖИНА и УДОБНА РАЧКА q : за разлика од другите брендови, искривувањето на нашите лажици сребрени рачки е дизајнирано според држењето на раката, а се додаваат соодветна тежина и совршена рамнотежа за да се обезбеди максимална удобност за време на употребата што избегнува да се чувствувате уморни. Покрај тоа, мазните рабови обезбедуваат безбедност и без гребнатини. €éx исклучителна ИЗРАБОТКА и ЕЛЕГАНТНА ФОРМА q : Високо полирани огледала, мазни рабови што ја гарантираат безбедноста на вашите усни. Нашиот комплет лажица дизајниран беспрекорно да додаде повеќе елеганција и класа на вашата трпеза. Има класичен дизајн овозможува мешање и совпаѓање со вашите постоечки сребрени садови за да ги подигнете секојдневните оброци во убаво искуство за јадење. Во МНОГУ ПРИЛИКИ се функционални : Класичните лажици се мултифункционални без разлика за секојдневна употреба или складирање за фестивали и свечени настани како свадби, забави, прослави и семејни вечери, излети и СКАРА.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат