.

.

Ацетел 1/2 -32 Он Допрете И Умрете Сет, 1/2 x 32 UN Десна Рака Hss Машина Навој Допрете и 1/2 x 32 Un Легура Алатка Челик Круг Умре

Ацетел 1/2 -32 Он Допрете И Умрете Сет, 1/2 x 32 UN Десна Рака Hss Машина Навој Допрете и 1/2 x 32 Un Легура Алатка Челик Круг Умре

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

●Допрете Големина●Должина : 3,15 "/80,00 мм, Глава На Конец : 0,79 " /20,00 мм, Квадратна Глава : 7,1 мм х 7,1 мм( Л*В), Дијаметар На Стеблото : 9,0 мм, Теренот : 32 ТПИ ●Големина на матрицата од : 1,50"/38мм, Дебелина : 0,39 " /10мм. ● Апликација За Изработка Или поправка на конец, погоден за повеќето метали, бакар, легиран челик, леано железо, алуминиум, месинг, абразивен челик, а3 челик, железна плоча ИТН. ①Употребата може да се користи со рачна опрема или специјални конзоли за обработка за прислушување, Соодветно додавање на течноста за ладење може да го продолжи работниот век при прислушување. ①Пакетот Вклучува 1 компјутер 1/2-32 Нишка Допрете потешко челик : 5-10м/мин; нерѓосувачки челик : 2-7м/мин; леано железо : 8-10м/мин. Тркалезна Нишка Умре Тркалезни матрици се погодни за навој за општа намена, широко користени во поправка на конец или чистење на надворешната нишка. Пред прислушување потврди дали дијаметарот на кружната дупка е соодветен и да преземе заштитни мерки кога работи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат