.

.

Магаре Сина Апстрактна Акварел Уметност Декоративна Плочка

Магаре Сина Апстрактна Акварел Уметност Декоративна Плочка

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Магаре Декоративна Керамичка Плочка од акварел уметник ДИЏЕЈ Роџерс Совршена идеја за подарок за секоја пригода! Детали : декоративна керамичка плочка со Врвен квалитет со сјајна завршница. Уметничките дела се втиснати директно на плочката во постојана брилијантна боја и внимателно се проверуваат за да се обезбеди највисок можен квалитет. Совршен начин да додадете прекрасен акцент во секоја просторија во куќата! Опции за кадрирање исто така достапни! Големини : 4,25 Х 4,25 инчи 6 Х 6 инчи *Опционална Рамка Од Дрво Од Цреша достапна за да одговара на двете големини. Ве молиме направете ја вашата големина избор пред купување. Испорака : ние се грижиме да бидете сигурни дека вашето купување е што е можно побезбедно и сигурно. Повеќето артикли се испраќаат во рок од 24 часа по купувањето. Испораката е преку USPS Прва Класа Пошта. Авторски права : сите дизајни се создадени од оригинални уметнички дела и заштитени со авторски права.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат