.

.

Mulоеасисспорт Мултифункционален Дигитален Барометар На Височина, Рачен USB Приемник ЗА Навигација НА ГПС НА Полнење ЗА Качување На Отворено, Пешачење, Лов, Кампувањ?

Mulоеасисспорт Мултифункционален Дигитален Барометар На Височина, Рачен USB Приемник ЗА Навигација НА ГПС НА Полнење ЗА Качување На Отворено,

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Мултифункционален : Мултифункционален, покажува многу важни податоци како што се надморска височина, брзина на качување, компас, атмосферски притисок, време, температура, влажност итн Погоден За : Височина Може да се користи за качување на отворено, пешачење, лов, кампување и патување. Со Мини Факел : Опремен со мини факел на врвот, може да понуди осветлување во итни случаи, исто така погоден за ноќни активности на отворено. Систем за двојна Навигација : гпс и беиду систем за двојна навигација, двојна локација, обезбедува попрецизна навигација. USB Полнење : Поддржува USB полнење, лесен за употреба, батеријата со голем капацитет може да понуди подготвеност и работна издржливост.Работната температура е -20€ до 60€, може да издржи тешки временски услови, погодни за многу места за употреба. Спецификација : Материјал : Абсколор : Жолта И Црна Водоотпорна : IP44 Size : прибл. 100*66*20мм / 3.8 inch Weight : прибл. 126гпакет Листа : 1 х Мултифункционален Барометар1 x USB Кабел1 x Прирачник1 x Чиста Крпа1 x Јаже.

Карактеристики на предлогот

Material:
ABS
Color:
Yellow&Black
Waterproof:
IP44
Size:
approx. 100*66*20mm / 3.9*2.6*0.8inch
Weight:
approx. 126g
Package List:
1 x Multi-function Barometer:
1 x USB Cable:
1 x Manual:
1 x Clean Cloth:
1 x Lanyard:

Купувачи како што избираат