.

.

Мепра АЗБ10Х71103 Табела Нож Јоргована, Розова

Мепра АЗБ10Х71103 Табела Нож Јоргована, Розова

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Направено со највисок квалитет на нерѓосувачки челик и специјална смола Направена со Најлон и Фиберглас Шарена, елегантна и безвременска форма телото од нерѓосувачки Челик оди до крајот на рачката. 2-те полици што ја прават рачката не се залепени заедно, туку се заварени за да станат цело парче. Машина за миење садови безбеден, издржлив и безбеден животен век на храната на рачката. Ножевите имаат двојна назабеност за издржлива острина. Табела Нож Јоргованот, 24 Парчиња. Направено со највисок квалитет на нерѓосувачки челик и специјална смола Направена со Најлон и Фиберглас. Шарена, елегантна и безвременска форма. Телото од нерѓосувачки Челик оди до крајот на рачката. 2-те полици што ја прават рачката не се залепени заедно, туку се заварени за да станат цело парче. Машина за миење садови безбедна, издржлива и безбедна за храна. Време на животот на рачката. Ножевите имаат двојна назабеност за издржлива острина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат