.

.

Црева Фитинзи Месинг Црева Фитинзи 6/8/10/12/14/16/19мм Боцка Опашка 1/8 1/4 3/8 1/2 3/4 1 Бсп Женски Бакар Фитинг Адаптер Врски

Црева Фитинзи Месинг Црева Фитинзи 6/8/10/12/14/16/19мм Боцка Опашка 1/8 1/4 3/8 1/2 3/4 1 Бсп Женски Бакар Фитинг Адаптер Врски

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Одговара на градинарски црева, прскалки, млазници и други алатки за наводнување во градината за широк спектар на апликации Карактеристика : овој фитинг има бсп женска нишка со конектор за крај на опашката на бодликавото црево. Најчесто се користи За поврзување на разни цевки, Како што се воздушна цевка, цевка за гориво, водоводна цевка итн Лесен и удобен за инсталирање. Спецификација : Производ. Име : Женски Црево Боцка. Тип : Бсп Женска Нишка До Крајот На Опашката На Цревото. Гаранција : обезбедена е 3 години гаранција за производот. Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме слободно испратете е-пошта или јавете ни се. Ние ќе го замени или рефундирање на вашите пари за било која причина.Карактеристика : овој фитинг има бсп женска нишка со конектор за крај на опашката на бодликавото црево. Најчесто се користи За поврзување на разни цевки, Како што се воздушна цевка, цевка за гориво, водоводна цевка итн Лесен и удобен за инсталирање.

Карактеристики на предлогот

Product :

Купувачи како што избираат