.

.

Гојохо Андроид 12.0 2GB RAM МЕМОРИЈА И 32GB ROM 2 Din 9 инчен Екран На Допир Автомобил Игра Радио Мултимедија GPS Навигација Bluetooth WiFi Автомобил Стерео Плеер за ХОНДА CRZ 2010-16

Гојохо Андроид 12.0 2GB RAM МЕМОРИЈА И 32GB ROM 2 Din 9 инчен Екран На Допир Автомобил Игра Радио Мултимедија GPS Навигација

DEN 1105.60
Залиха
Достапно за нарачка

€ Компатибилност и Конфигурација На возилото Оваа единица е специјално дизајнирана За Хонда Црз 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 Тоа Е Приклучок и Игра. Поддржете ја оригиналната контрола на воланот.Вграден Во Карплеј / Андроид Авто на одборот чип .0 Систем, 2 G RAM МЕМОРИЈА + 32 G ROM. Екран На Допир 1024*600 Резолуција. ●Вграден DSP, Поставки ЗА EQ Со 12 опсези ● Лесно Изградете Свој Звучен систем и со вграденото засилување 4*50 W, Поддржете музика Без Загуби, Поддржете излез на сабвуфер, Поддржете ГИ Поставките EQ со графичкиот еквилајзер со 15 опсези. Изградба Во Поп, Рок, Џез, Класичен, Рамен, Корисник, Глас, доцнење на звукот. Повеќекратна опција за прилагодување ви овозможува да го прилагодите аудио искуството по ваш вкус. `+Функција без Раце Bluetooth, Поддршка Wi-Fi Жешка точка(Вграден Wi Fi), со функција за телефонски именик. Можете да ја пренесувате музиката од вашиот телефон преку Bluetooth, да поддржувате Google Play Store , Bluetooth , FM, RDS. Направете операција на мобилен телефон без раце погодно и брзо. Можете да ја проследувате музиката од вашиот телефон преку Bluetooth и да уживате во милиони песни што ви се допаѓаат. ●Мултифункционален тоа Е Приклучок и игра. Поддржете Ја Оригиналната Контрола На Воланот. Поддршка 2 вториот брзо подигање по втор пат. Поддржете Онлајн Видео / ТВ / Филм / Музика / Радио /Јутјуб. Поддршка На Твитер / Facebook / Gtalk / Gmail и други услуги. Поддржува SD картичка/ USB диск до 32 GB Со Fat32 Или NTFS Формат.Поддршка RCA Конектор Заден Приказ На Камерата. Поддржете Ја Светлата Боја На Синото Копче. Поддршка ОСД Јазик : англиски /француски 53 видови јазици. ●Подарок и 1 Година Гаранција●Бесплатна камера за рикверц на автомобил и алатки за инсталација.

Карактеристики на предлогот

✽OS :
Android 12.0
✽RAM :
2 GB
✽ROM :
32 GB
✽Resolutions :
1024*600
✽Screen :
IPS
Characteristic:
✽ Support the EQ Settings with the 12-band graphic equalizer:
✽ Support Wi-Fi Hot spot(Built-in WiFi):
✽ Our GPS unit is Plug and Play and Support Steering Wheel Control.:
✽ Also support Google Play Store, Bluetooth , FM , RDS.:
✽ Support Lossless music.:
✽ Supports SD card/ USB drive with FAT32 or NTFS Format.:
✽ Support Online Video / TV / Movie / Music / Radio /YouTube:
✽ Support Blue Button Light Color:
✽ Support Twitter / Facebook / Gtalk / Gmail and other service:
✽ Support Boot Logos Optional ( Pass word is 8888 in the factory setting):
✽ It even support Subwoofer out , and FREE system update , map update.:
✽ Support Google Map and GPS Voice Guidance ( Offline Map Preloaded ):
✽ Support OSD Language:
English / Russian / French / German / Spanish / Italian /Arabic / Portuguese / Turkish / Thai / Polish / Hebrew total 53 kinds languages

Купувачи како што избираат