.

.

СГТ ЈАЗЛИ Рефлектирачко Полипропиленско Јаже-Водоотпорно Јаже Што Се Користи Во Пловење, Јахти И Градинарство - Зелено

СГТ ЈАЗЛИ Рефлектирачко Полипропиленско Јаже-Водоотпорно Јаже Што Се Користи Во Пловење, Јахти И Градинарство - Зелено

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Издржлив, Разноврсен и Отпорен На Вода - полипропиленското јаже е многу издржливо, разноврсно и ефикасно кога се користи во спортот и слободното време Тој е отпорен на влага и нема да изгние поради вода. Популарно се користи во пловење, јахти и градинарство. Доаѓа Со Материјал За Рефлектирачко Јаже-материјалот за рефлектирачко јаже ја рефлектира светлината, правејќи го јажето видливо и лесно видливо во мракот што помага да се избегне ноќна несреќа при кампување. Тоа е задолжително јаже за ноќни активности на отворено. Може Да Издржи Екстремни Временски Услови-полипропиленското јаже е направено од полипропиленски материјал. Тоа е познато по својата способност да издржи влажни и ветровити временски услови. Често се користи во спасувачки операции, градежни работи и рекреативни активности. Со Избор На Бои и Должина - се произведува во различни бои што го прави вообичаен избор за бариери на терени за голф и паркови. SGTKnots Полипропиленско јаже е достапно во зелена и портокалова боја. Со избор на должина кои се 50 стапки и 100 стапки. Ветеран Во Сопственост И Управувана-Исто како И Маринскиот Корпус, НАРЕДНИТЕ ЈАЗЛИ се посветени да бидат најдобри од најдобрите. Продолжуваме да живееме според мотото, Семпер Фиделис-Секогаш Верен. Нашата лојалност кон нашите клиенти е она што не прави тоа што сме, и причината поради која продолжуваме да растеме во популарност и понуди на производи. Ветуваме дека ќе ја одржиме силата и конзистентноста на нашите производи. Ние, исто така, ги пренесуваме нашите најголеми заштеди на нашите клиенти. Рефлектирачкото полипропиленско јаже е издржлив и исклучително разноврсен тип на јаже што популарно го користат спортските ентузијасти. Главниот материјал на јажето е полипропилен, материјал кој се користи во различни апликации.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат