.

.

Поттикне Стп Кожа Фолио Случај Покритие Направени За Амазон Поттикне utader &засилувач; Поттикне Paperwhite 2021 Потпис Издание со 6.8 Инчен Екран [Ромб Геометрија]

Поттикне Стп Кожа Фолио Случај Покритие Направени За Амазон Поттикне utader &засилувач; Поттикне Paperwhite 2021 Потпис Издание

DEN 507.20
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме Имајте Предвид Дека Овој стилски и симпатичен дизајн автоматски случај за будење или спиење е погоден За Поттикне Хартија Бела (11-Та Генерација) - издание на 2021 година / Поттикне Хартија Бел Потпис Издание : + Големина На Екранот : 6,8 " ● (Не Одговара На другите Уреди За Поттикнување од претходната генерација) ●Функција за автоматско Будење/ Спиење / Разбудете се Или ставете ја вашата нова хартија за поттикнувањебела 2021 година да спие со отворање или затворање на капакот.Поттикне хартијабела 2021 покријте реагира брзо, може да заштеди енергија, нека опремата работи подолго. €Заштита Од удари Qtiskid & водоотпорен стп кожа надворешност, отпорен на удари солиден, без гребење микрофибер ентериер, заштитете ја вашата хартија бела поттикне 2021 година од случајни судири, случајни капки, гребнатини, гребнатини.Овој случај за поттикнување 2021 година белата хартија ќе биде вашиот најдобар партнер за поттикнување хартија. €Целосна Заштита Q : Куќиштето е лесно, преносливо, заштита за да се спречат отпечатоци од прсти,нечистотија и гребнатини,лесни за расклопување.А спектар на впечатлива шема дизајн на располагање за да изберете, е исто така најдобар подарок за вашите пријатели,мајка или татко и така натаму. ①Купете Со Доверба Ако имате проблеми со квалитетот Или ако имате какви било прашања, не двоумете се да не контактирате прв пат. Опис : Име : случај За Сите-Нова Поттикне 11-Та Генерација 2021 Година ● Големина На Дисплејот : 6,8 " € Материјал : Pu Кожен Пакет Вклучува : 1 x Случај За Поттикне Хартија Бело.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат