.

.

Акаме Га Убие Убиец Девојка Х-Кутија-Серија-С Налепници За Кожа Налепница Винил Капак За Целото Тело На Мајкрософт Х-Кутија-Серија-С Конзола И Контролори

Акаме Га Убие Убиец Девојка Х-Кутија-Серија-С Налепници За Кожа Налепница Винил Капак За Целото Тело На Мајкрософт Х-Кутија-Серија-С

DEN 208.00
Залиха
Достапно за нарачка

Пакет Вклучени : 2 х-кутија-серија - и контролер кожи1 х х-кутија-серија-и конзола кожата. Највисок Квалитет, Целосна Боја, Винил Налепница Слична На Анти-Лизгање. Прекрасен моден дизајн. Професионално изработка и дизајн на налепници. Прецизно сечење, лесен пристап за копчиња, контроли, конектори. Доаѓа спакувано во елегантен плик за да обезбеди најдобра заштита. Изберете помеѓу различни дизајни понудени.Зошто да имате кожа на вашата конзола? ● Обезбедете најдобра заштита од прашина, течност, гребнатини и гребнатини. Нашите дизајни ја прават вашата конзола да се истакнува и да изгледа уникатно. Секогаш може да се отстрани и замени без да се остави парче од Галаксијата. Содржина на пакетот : 1 х-кутија-серија-с Кожа2 х-кутија-серија-с Чекори За Инсталација На Кожата : ① Избришете ја х-кутијата-серија-с Со крпа за да отстраните прашина. ② Кора од леплива хартија полека од работ. ① Порамнете ги рабовите на кожата со х-кутијата-серија-с .

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат