.

.

Мини Ѓубре Може Задебелени Букви Ед., Мала Корпа За Отпадоци За Биро Канцеларија Кујна Спална Соба Бања, 100 Пластични Кеси

Мини Ѓубре Може Задебелени Букви Ед., Мала Корпа За Отпадоци За Биро Канцеларија Кујна Спална Соба Бања, 100 Пластични Кеси

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

ЕДНОСТАВНО НЕМА ПОВЕЌЕ НЕРЕД-Надградете го вашиот животен стил и живејте како кралица Нека овој лојален слуга остане покрај вас, така што ќе можете постојано да уживате во чиста и уредна околина. Делегирајте ја оваа симпатична корпа за отпадоци на ѓубре голема и мала без да морате да станете и да си заминете за таква тешка задача. ИСКУСТВО ШТО ГО МЕНУВА ЖИВОТОТ-ќе прашате " каде беше целиот мој живот?". Оваа мини корпа за отпадоци е пријатна за око и ќе ве праша само за мал простор на вашата работна маса или маса за чистење на отпадот. Добијте уште неколку за да ви служат во секоја соба што ја имате, т. занаетчиска соба, работна соба, дневна соба, спална соба, бања, кујна, перална, биро, гаража, работилница и студентски дом итн. МУЛТИ-ЗАДАЧИ - тоа ќе го направи вашето наддавање и ќе биде вашиот прекрасен помошник. Тоа е одлично за одржување на вашите работи, како и за одржување на уредни и добро организирани. Оваа мини корпа за отпадоци може да се користи и како држач за канцелариски материјал во вашата студија или канцеларија, за вашите занаетчиски алатки И материјали "НАПРАВИ САМ" и за организирање предмети за шминка како козметика, чешли, четки, цевки, лосиони, маски за лице и шишиња со спреј.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат