.

.

Г-ДИН Сига Четка За Чистење На Шишиња Со Вода Со Држач за Складирање, Четки За Чистење За Гимнастичар, Слама, Шишиња За Бебиња, Чаши За Пиење

Г-ДИН Сига Четка За Чистење На Шишиња Со Вода Со Држач за Складирање, Четки За Чистење За Гимнастичар, Слама, Шишиња За Бебиња,

DEN 239.84
Залиха
Достапно за нарачка

Четката за долги шишиња е одлична за чистење шишиња со тесен врат, стандардни и широки шишиња за вратот и други шишиња со вода, шишиња за бебиња, тамблери и многу повеќе Handономската нелизгачка рачка на долгата четка за шишиња е покриена со тпр материјал кој удобно се вклопува во рака дури и кога е влажен и сапун. Четка за детали влегува во пукнатини на капачиња и капаци, а четката за слама темелно чисти различни сламки направени од силикон или нерѓосувачки челик. Држачот што се одвојува има излив за истурање за лесно одводнување и чистење, ги одржува четките за чистење добро организирани и лесно достапни. Исто така, фаќа капе од влакната за да ја одржува вашата плоча уредна. Мисијата НА Г-ДИН СИГА : направете ја вашата домашна работа полесна и направете го светот почист. Ако не сте задоволни со производот, вие сте покриени со целосна наплата. Ве молиме, не двоумете се да не контактирате со какви било прашања што можеби ги имате, ние сме тука за поддршка и совет!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат