.

.

Дебела Свилена Маскара 10мл Маскара За Шминка Влакна 4Д Издолжување На Очите Најдолги Трепки Во Светот

Дебела Свилена Маскара 10мл Маскара За Шминка Влакна 4Д Издолжување На Очите Најдолги Трепки Во Светот

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Природната И Удобна Маскара Се Лизга Непречено И Трае Цел Ден, Додека Се Згуснува И Се Одвојува За Грутка-, Снегулка-, - Изглед, Со Природен, Збогатен И Удобен Боја : Повеќебојна. 1 Xcolored Маскара Известување : . Конверзија : 1 Инч = 25,4 мм или 1мм = 0,0393 Инчи,1см=10мм. Дебела Свилена Маскара 10мл Маскара За Шминка Влакна 4д Издолжување На Очите Најдолги Трепки1 Известување За маскара во боја : ГОЛЕМИНА : КАКО што е прикажано на фигуратабојка : повеќебоенинклуир : Совршен Подарок Со различни бои, ќе биде идеален за девојки или дами На Роденден забава, козметичко шоу, шоу во Живо, матурска ноќ, танцова забава, свадбена шминка.И Долготраен Е и долготраен, многу лесен за секојдневно. лесно е да се лизгате на трепките и лесно се со едноставен отстранувач на шминка.Природната и Удобна Маскара се лизга непречено и трае цел ден, додека се згуснува и се одвојува за грутка-, снегулка-, - изглед, со природен, збогатен и удобен.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат