.

.

Реткоелектричен Нов Лев Фар Компатибилен Со Крајслер 300 Седан 2011-2014 По Дел БРОЈ 68143003АЦ Ч2502231

Реткоелектричен Нов Лев Фар Компатибилен Со Крајслер 300 Седан 2011-2014 По Дел БРОЈ 68143003АЦ Ч2502231

DEN 5886.72
Залиха
Достапно за нарачка

Компатибилен Со Крајслер и многу повеќе Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД вашата оригинална единица за да помогнете да се обезбеди монтажа. Заменува : КРАЈСЛЕР : 68143003АЦ, ДЕЛОВИ ЛИНК : CH2502231, ОПИС НА ПРЕДМЕТОТ : ФАРОВИ, ТИП НА ЕДИНИЦА : КРАЈСЛЕР, ПОЗИЦИЈА : ЛЕВО, СТРАНА НА ВОЗАЧОТ, КОЛИЧИНА : 1, ТИП НА СИЈАЛИЦА : ХАЛОГЕН, БОЈА НА ПРОИЗВОДОТ : ХРОМИРАНА РАМКА. Целосна Една Година Гаранција. Компјутер тестиран за постојан Квалитет и ненадмината сигурност. Фарови-Позиција : Вклучена Е Сијалица Од Страната На Возачот : Да Извор : Резервен Пазар. РЕТКОЕЛЕКТРИЧЕН БРЕНД КОМПАТИБИЛЕН Со Крајслерхрајслер : 68143003ПАРТСЛИНК : CH2502231 ITEM ОПИС : ТИП НА ФАРОВИ : КРАЈСЛЕРПОЗИЦИЈА : ЛЕВО, СТРАНИЧНА КОЛИЧИНА НА ВОЗАЧОТ : ТИП НА СИЈАЛИЦА : ХАЛОГЕНПРОИЗВОД БОЈА : ХРОМ РАМКААПЛИКАЦИИ ОВАА СТАВКА ОДГОВАРА НА АПЛИКАЦИИТЕ по БРОЈ НА ДЕЛ. ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ ДЕЛ БРОЈ ЗА ДА СЕ ОБЕЗБЕДИ МОНТАЖА.КРАЈСЛЕР 300 СЕДАН 2011-2014.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат