.

.

Брилијантен Аквариум Чување Подароци, Јадете. Спиј. Чување Аквариум. Повторете, Уникатна Црна Нараквица Со Затворач За Лизгање За Мажи Жени од

Брилијантен Аквариум Чување Подароци, Јадете. Спиј. Чување Аквариум. Повторете, Уникатна Црна Нараквица Со Затворач За Лизгање За Мажи Жени од

DEN 319.20
Залиха
Достапно за нарачка

Рачно Изработена Врежана Нараквица за Чување Аквариум Тоа е идеална идеја за подарок за многу прилики, како Што се Денот на Вљубените, Денот на Татковците, Денот на Благодарноста, Божиќ, родендени или годишнини. Оваа нараквица има должина од приближно 23 сантиметри и е прилагодлива. Ова го прави универзална големина, безвременско, рачно изработено ремек-дело што може да одговара на секој зглоб од 2019-тите. Оваа безвременска нараквица е целосно рачно изработена; спакувана во извонредна торба со највисок квалитет. Изработен е од сребрен и црн нерѓосувачки челик и силикон, високо отпорен на ' рѓа, корозија и оцрнување. Ние ја почитуваме едногодишната гаранција на производителот. За нас, тоа е или 100% задоволство на клиентите, или ние рефундирање на вашите пари целосно. Значајна црна врежана нараквица од Нерѓосувачки челик за Чување Аквариум. Ова е посебен подарок за Чување Аквариум, кој може да го земе каде и да оди.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат