.

.

Мобилен Телефон Флип Случај Покритие За Samsung Галакси A04e Паричник Случај, Премиум Кожа Случај Вграден Во Кредитна Картичка И Пари Слотови, Флип Капак Со Kickstand Магнет?

Мобилен Телефон Флип Случај Покритие За Samsung Галакси A04e Паричник Случај, Премиум Кожа Случај Вграден Во Кредитна Картичка И Пари Слотови,

DEN 314.40
Залиха
Достапно за нарачка

Компатибилни Модели : случајот Со Паричник одговара само За Samsung Galaxy A04e Не е компатибилен со други уреди.Вертикална телефонска кутија. 360° целосна заштита На Телото : издржлива стп кожа и ажурирана мека внатрешна обвивка НА ТПУ, нудејќи сеопфатна заштита на телото и екранот на вашиот телефон. Со функција На Анти-Шок И Анти-отпечаток од прст. Четири силен агол анти-капка, шок апсорпција дизајн. Зголемените усни околу објективот ја штитат вашата камера. Долг живот вашиот телефон. Случај со висок Капацитет : дизајн за складирање Патент, може да стави слушалки/пари/банкарски картички/во некои ситници.Висококвалитетните џебови со патент ги спречуваат вашите готовина и картички да се изгубат.Без да ја однесете чантата на отворено, тоа ви носи поинакво искуство. ① Карактеристика на стоење : Функциите На Kickstand се погодни за читање, гледање видеа, прелистување на интернет и разговор лице в лице со пријателите.② Функција на автомобилот : вградениот метал може директно да се адсорбира на држачот за магнетен автомобил, лесна навигација при возење. Исклучителна Изработка : Магнетно Затворање Флип Телефон Случај.Прецизни исечоци за лесен пристап до сите порти за камера и звучник и странично копче без отстранување на куќиштето на телефонот. Телефонска Кутија Со Паричник На Грб За Samsung Galaxy A04e2 во 1 Мултифункционална Телефонска Кутија со Држач За Картичкакарактеристика : ● Со 2 Слотови За Картички и 1 Паричник.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат