.

.

Наставникот Создаде Ресурси Табла Компјутерска Хартија На Светла 8,5 инчи Х 11 инчи

Наставникот Создаде Ресурси Табла Компјутерска Хартија На Светла 8,5 инчи Х 11 инчи

DEN 127.84
Залиха
Достапно за нарачка

50 листови по пакување Големина на хартија 8,5 "х 11". Одлично за промовирање На Училишниот дух. Создадете писма, покани и флаери со шарена компјутерска хартија! компатибилен со копири или инк-џет и ласерски печатачи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат