.

.

Случај За Поттикне Патување Само 6 Инчи-Покријте Со Автоматско Спиење/Будење-Авионот Пробива Чад

Случај За Поттикне Патување Само 6 Инчи-Покријте Со Автоматско Спиење/Будење-Авионот Пробива Чад

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Компатибилни Модели - нашите Кутии За Поттикнување одговараат на речиси сите Модели На Поттикнување Најдете го вашиот модел во опциите. Ако не знаете како да изберете, ве молиме контактирајте ме!. Заштитни-Заштитете го Вашиот Поттикне од случајни испакнатини, капки и гребнатини. Автоматско Спиење и Будење - Заштедете енергија со отворање или затворање на капакот за да го вклучите уредот и да спиете. Мек случај : куќиштето на задната страна е меко и лесно се отстранува (ве молиме имајте предвид дека верзијата поттикне допир 2014/поттикне 11-ти 2022/Поттикне Патување Е ТЕШКО НАЗАД ШКОЛКА). Откако ќе добиете, ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ме на време. Јас правилно ќе го решам за вас. поттикне хартија бела 11-ти, 2021-Модел Бр. M2l3ek & M2 L4 EKKindle 11-ти 2022 порака Модел Бр. C2 V2 L3kindle Paperwhite 10-ти, 2018 - Модел Бр. PQ94 WIFkindle Paperwite 2012-2017 Модел Бр. Ey21 & DP75 SDI Поттикне 10-ти, 2019 Модел Бр.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат