.

.

Оем Феникс Контакт 1753802,

Оем Феникс Контакт 1753802,

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

1753802, пхб терминален блок-номинална струја : 16 а-номинален напон (III/2) : 400 V - номинален пресек : 1,5 mm2-чекор : 5,08 mm-број на позиции : 5-метод на поврзување : врска Со Пружина-кафез-монтажа : лемење Со Бранови-диригент/директива за поврзување СО ПХБ ( 5 ставки)

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат