.

.

СОЛО 3т1у Двојно Завиткана Хартиена Кофа, Невосочена, Бела, 53 мл, 50/Пакување

СОЛО 3т1у Двојно Завиткана Хартиена Кофа, Невосочена, Бела, 53 мл, 50/Пакување

DEN 835.20
Залиха
Достапно за нарачка

Продадени како 300/Картон Двојните завиткани хартиени кофи се пригоден избор во туристичката индустрија. Економична опција над постојани кофи кои бараат чистење и замена. Користете ја услугата за храна или како кофи за мраз.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат