.

.

Јасни Светилки За фарови За леќи Компатибилни Е90 ФАРОВИ За бмв

Јасни Светилки За фарови За леќи Компатибилни Е90 ФАРОВИ За бмв

DEN 3439.84
Залиха
Достапно за нарачка

Сосема ново : ние снабдуваме сосема ново рачно светло, никогаш не користено Лесно за инсталирање : можете ДА ГО НАПРАВИТЕ ТОА, но сепак ви препорачуваме да го инсталирате од професионално лице. Исполнување или надминување на стандардите ЗА ТОЧКИ/САЕ со особено внимание за фотометриска и безбедносна усогласеност. Одобрени ОД САЕ и во согласност со прописите ЗА ТОЧКИ,во согласност со ригорозните стандарди за квалитет и безбедност, Ригорозно тестирани за да обезбедат непречено функционирање и херметички запечатени направени за да ги издржат најригорозните временски услови и целосно запечатени за да спречат влага и прашина да влезат во куќиштето. Целосното ПРЕДВОДЕНО Светло обезбедува подобра шема на светлина од традиционалните кристални фарови;ЛЕД-лентата DRL е направена со најдобри материјали и прецизно осветлува со УЛТРА-светли LED чипови,што го прави вашето возило повидливо на патот и ја подобрува безбедноста при возење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат