.

.

Организатор На Гигезутни Фармерки, Делител На Мрежа За Фиоки За Облека, Организатор За Перење Што Може Да Се Преклопи За Облека, Хеланки, Маици, Фармерки

Организатор На Гигезутни Фармерки, Делител На Мрежа За Фиоки За Облека, Организатор За Перење Што Може Да Се Преклопи За Облека, Хеланки,

DEN 504.80
Залиха
Достапно за нарачка

Мултифункционално : Одлично За чување долна облека, чорапи, шалови, хеланки, здолништа, маици, фармерки, други предмети Со повеќе прегради, можете да ги сортирате и организирате вашите предмети за да го одржувате вашиот простор за живеење организиран. Издржлив : изработен од мрежест најлон, фина изработка, меки шевови, издржлив. Не е лесно деформиран и нема да пропадне по употреба. Лесно за чистење : дизајн на вентилација со мрежа, хигиенски и чист, ефикасно го намалува мирисот на облеката, ја одржува облеката свежа. Задебелена Оксфордска ткаенина запечатување раб, цврст и не-деформирачки, може да се мие во машината за перење. Економично и практично : може да ги задоволи сите ваши потреби за складирање и може да ги реши повеќето од вашите секојдневни проблеми со складирањето облека. Може да се преклопи кога не се користи за заштеда на простор. Заштеда на простор : организаторот на визуелната решетка ви олеснува да ја подигнете облеката, заштедувајќи време и простор и значително подобрување на искористеноста на просторот во плакарот. Може да се користи во повеќе слоеви за да ги одржува вашиот плакар и фиоки уредни и организирани. Користете го за да ги чувате вашите работи брзо и уредно, правејќи ги вашите предмети лесни за наоѓањеЛесни За преклопување И чување кога не се користатИзработени Од најлонска мрежа, Без мирис, перат, издржливи реклами Погодни За плакари, плакари или закачалкиОрганизирајте ја вашата долна облека, градници, чорапи, вратоврски итн.

Карактеристики на предлогот

Name:
clothing storage box
Material:
mesh
Size:
large (pictured)
Highlights:
Folding design, separate storage
packing list.:
4 * Clothes Storage Box:
★ The size of this product is measured by hand, and it is inevitable that there will be a slight error in the size, which does not affect normal use.:
★ If you have any questions, please contact the customer service staff in time! :

Купувачи како што избираат