.

.

IMSOHOT 24 парчиња Квадратни Притиснете На Ноктите Краток француски Врв Лажни Нокти Со Лепак За Нокти Бели Виолетови Лажни Нокти Сјајни Сквовални Акрилни Нокти За Жени

IMSOHOT 24 парчиња Квадратни Притиснете На Ноктите Краток француски Врв Лажни Нокти Со Лепак За Нокти Бели Виолетови Лажни Нокти Сјајни Сквовални

DEN 127.84
Залиха
Достапно за нарачка

[Пакет] - ќе добиете 24 парчиња ИМСОХОТ сјајно кратко притискање на ноктите, мала проѕирна кутија со лепак и можете да ја исечете до која било должина што ја сакате~ [Исклучителен Дизајн]- Исклучителни нокти за да изберете, по пристапни цени, симпатична квадратна преса на ноктите лепак на ноктите ќе го подобри темпераментот на луѓето. [Лесен За Употреба]- Откако ќе ги исечете и исчистите вашите природни нокти, изберете ги вистинските големини на акрилни виолетови лажни нокти со лепак за нокти и испуштете го нашиот лепак, а потоа притиснете ги ноктите 10 секунди. Сега имате убави нови нокти!. [Квалитетен Материјал] - овие сјајни бели француски преси на ноктите се изработени од квалитетен акрилен материјал, нетоксични и нежни за вашите нокти и кожа, издржливи и не се лесни за гребење, ќе ви дадат убаво искуство со маникир. [По Продажбата]- Целосна покривка симпатична лепак на ноктите притиснете на ноктите дизајнирани нокти : поради ограничената употреба на вклучениот лепак, препорачуваме да го користите вашиот сопствен лепак или желе лепак~. Овие нокти изработени од висококвалитетен материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, без штета, можат да траат со недели, издржливи и дишат, нетоксични, нема да им наштетат на вашите нокти и тело.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат