.

.

Мепра Гроздобер Оро НЕРОН 1096VI22030M 30pcs Moka Сервирање Сет – Метални Садови, Машина За Миење Садови Безбедно Прибор За Јадење

Мепра Гроздобер Оро НЕРОН 1096VI22030M 30pcs Moka Сервирање Сет – Метални Садови, Машина За Миење Садови Безбедно Прибор За Јадење

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : приборот За јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбеден за миење садови Овој прибор за јадење е отпорен на ' рѓа, корозија, избледување, оцрнување и чипсување за да се обезбеди долготраен комплет за рамни садови. ИТАЛИЈАНСКИ ДИЗАЈНИ : Мепра е позната по иновациите во дизајнот, благодарение на профитабилните соработки со важни италијански дизајнери како Анџело Манџароти. Сега можете лесно да донесете парче Направено во историјата на Италија на вашата трпеза. ДОЖИВЕЈТЕ НЕШТО ПОСЕБНО : оваа колекција на рамни садови претставува низа врвни прибор за јадење со ексклузивни дизајни и гравури на скапоцени предмети, текстури и ткаенини. Гроздобер колекција со луксузни уметнички модели го претставува вашиот животен стил. ПРИБОР за ЈАДЕЊЕ СО ВИСОКА ОТПОРНОСТ : комплетот за прибор за јадење е направен со употреба на нерѓосувачки челик 18/10. Овој челик содржи повеќе од 5 проценти легирани елементи и е многу силен. Материјалот е отпорен на оксидација и ' рѓа. Секој прибор за јадење има пвд титаниумска обвивка со сјајна црна полирана завршница. КОМПЛЕТ ЗА ПРИБОР ЗА ЈАДЕЊЕ од 30 ПАРЧИЊА ВКЛУЧУВА : комплет Од 30 парчиња Мепра вклучува 6x лажица за маса Со Европска големина, вилушка за маса 6x, цврста рачка за нож за маса 6x, Европска лажица за кафе 6x, лажица за еспресо 6x.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат