.

.

12 Парчиња Слатки Делфини Кои Пливаат Под Океанот Стаклени Копчиња За Фиоки За Комоди, 1,37 х 1,10 Во Кружен Кујнски Кабинет Се Повлекува За Детска Соба Во Градинка За До

12 Парчиња Слатки Делфини Кои Пливаат Под Океанот Стаклени Копчиња За Фиоки За Комоди, 1,37 х 1,10 Во Кружен Кујнски Кабинет Се

DEN 639.84
Залиха
Достапно за нарачка

ПОВЛЕКУВА ПРЕМИУМ ФИОКА : Површината На Копчето Е Изработена од Фино Кристално Стакло, А Црната Тркалезна Рачка Е Изработена од Абс Материјал Кој Ќе Трае Цел Живот, Кој Е Цврст, Не Е Лесен за Бледнее и ' рѓа Мазната Површина Нема Агли И Е Многу Безбедна За Децата. ГОЛЕМИНА : Дијаметар На Копчето : 35 ММ/1,37 Инчи, Висина : 28 ММ/1,1 Инч. Испорачаните Завртки Имаат Две Различни Должини. Можете Да Изберете Соодветно Копче За Склопување Според Дебелината На Вашиот Мебел. ДЕКОРАТИВНА УНИКАТНА ШЕМА : Нашите Копчиња За Фиоки се Отпечатени Со Прекрасни Обрасци Под Површината На Кристалното Стакло, Создавајќи Уникатен Визуелен Ефект Како Што Се Менува Аголот на Гледање. Кристално Чистата И Мазна Површина Е Удобна На Допир, Идеална За Повеќето Стилови На Домашен Декор. ШИРОКО ПРИМЕНА : Нашето Копче За Фиоки Е Неверојатен Додаток За Дома, Кој Може да се Користи Секаде Каде Што Се Потребни Рачки За Фиоки, како Што Се Ормани, Комоди, Фиоки, Гардероби, Бањи, Студентски Домови, Канцеларии, Расадници Итн. Различни Украсни Копчиња Обезбедуваат Уникатен Начин за полирање На Вашиот Мебел. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : Само Извадете Ја Рачката на Фиоката Од Кристално Стакло, Ставете Ги Завртките Низ Мебелот што Треба да се Инсталира и Затегнете ги. Направете Го Вашиот Дом Светло Нов Изглед со Помош на Нашите Уникатни Копчиња За Кабинети! Вовед Во Производот : 1. Материјал : површината на копчето е изработена од кристално стакло, а рачката е изработена од абс материјал, кој е многу издржлив.Копчињата на кабинетите изгледаат кул и елегантно со дизајнот на кристалната печурка и одговараат на секој декор.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат