.

.

Is IX: Monstrum Nox Стандард-Прекинувач [Дигитален Код]

Is IX: Monstrum Nox Стандард-Прекинувач [Дигитален Код]

DEN 959.84
Залиха
Достапно за нарачка

Соблечете ја клетвата и избришете ја темнината Адол Кристин е проколнат од мистериозна жена и станува Монструм, моќно суштество кое може да истера чудовишта. Соблечете ја клетвата и избришете ја темнината.Адол Кристин е проколнат од мистериозна жена и станува Монструм, моќно суштество кое може да истера чудовишта. За да избега Од Градот Балдук, тој мора да се здружи со уште пет Чудовишта, секој со свои уникатни Подароци и да го запре гримвалд Нокс, сенка димензија на работ на преплавување во реалниот свет. Нинтендо игра сметка потребни за преземање и инсталирање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат