.

.

Карбид Вежба Мелница, 7/16 Дијаметар, 4 Флејта, Еден Крај, 2-3/4 Должина

Карбид Вежба Мелница, 7/16 Дијаметар, 4 Флејта, Еден Крај, 2-3/4 Должина

DEN 2056.80
Залиха
Достапно за нарачка

Одделение-Ц2 микро жито Повеќенаменски тип на алатка. Крајниот стил-90 Степени. Овие карбид вежба мелница е од одделение-Ц2 микро жито, листа број-208 и е на повеќенаменски тип алатка, крајот стил-90 степени, Крајот е еден крај, тип димензија-фракционо Инчи, дијаметар-7/16", стебло дијаметар -7/16".

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат