.

.

Портокалова Технологија 8-Инчен Голем Двостран Огледало ЗА Шминка 1X/10X, Вртливо Огледало ЗА Зголемување Од 360 Степени 10X, Огледало За Суета СО Држач И Отстранлива Осн

Портокалова Технологија 8-Инчен Голем Двостран Огледало ЗА Шминка 1X/10X, Вртливо Огледало ЗА Зголемување Од 360 Степени 10X, Огледало

DEN 463.84
Залиха
Достапно за нарачка

1x/10x Зголемете : двострано огледало Со два во еден дизајн со зголемување, редовната страна 1x ви дава целосен поглед и зголемување од 10x за да бидете сигурни дека секој детал од вашето лице е совршен, што е погодно за шминка, лице, бричење, пинцета ЗАБЕЛЕШКА : 10 X е МНОГУ СИЛЕН и вашето лице треба да биде на 3 ИНЧИ од огледалото за јасна неискривена слика. 8-инчен Голема Површина & 360 Ротација : Погледнете се во целосна јасност со вашето огледало од 8 инчи! Стоејќи висок 15 инчи со ротација од 360 степени, лесно можете да ја пронајдете вашата соодветна позиција за да ја нанесете вашата шминка или други потреби за одржување на убавината. Најдобро Огледало За Патување : со отстранлива основа, лесно се разделува и зафаќа само малку простор откако ќе ја отстраните основата, а тежината е само 2 килограми, овозможува да биде прекрасен придружник за патување. База против лизгање : дизајнот Против лизгање на основата го спречува кршењето на Ова Огледало за Стоење, можете целосно да го ротирате огледалото, но сепак останува на место и не е лесно да се преврти.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат