.

.

Белег Потпис Бебе Туш Картичка

Белег Потпис Бебе Туш Картичка

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Посакајте Им на Новите родители добро, бидејќи тие го поздравуваат својот нов пакет радост на семејството Корицата содржи 3д филц додатоци На Среќен Облак и шарени капки дожд. Внатре гласи : "славејќи те тебе и слаткото мало некој што е на пат! ". Со симпатичен дизајн и едноставно чувство, оваа картичка е совршена придружба на подарок за туширање за бебиња и одличен начин да ја споделите вашата љубов со семејство кое пречекува малечко. Картичка за туширање за бебиња мери 5 " Х 7. 2" и доаѓа со координативен плик. Печатени на висококвалитетни хартиени залихи, честитки за белег се направени со хартија од добро управувани шуми. Потписот на белег им нуди на стилските купувачи курирана и разгледана линија на луксузни и уникатни картички и подароци што го одразуваат нивниот личен стил и оставаат непосреден и траен впечаток. Понудете ги вашите најдобри желби за новите родители Со оваа картичка Дизајнирана со весела приврзаност за облак од филц.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат