.

.

XiKe 10 Парчиња 628-2RS Двојни Гумени Лежишта за Заптивки 8x24x8mm, Претходно Подмачкани и Стабилни Перформанси и Економични, Топчести Лежишта Со Длабок Жлеб.

XiKe 10 Парчиња 628-2RS Двојни Гумени Лежишта за Заптивки 8x24x8mm, Претходно Подмачкани и Стабилни Перформанси и Економични, Топчести Лежишта

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

100% - димензионална инспекција на толеранција за оптимално склопување ● Материјал-Произведен од хром челик цврст и издржлив. ● Заптивка-Зачувајте маснотии и спречете влегување на нечистотии. ● Гаранција - 6 Месеци бесплатна замена или враќање на средствата нема причина. ● Експертско-Професионалното производство на лежишта започна во 1945 година. Број на производот : 628-2Р. Количина на пакување : 10 Парчиња. Надворешен дизајн : Двојни гумени заптивки. Прецизност одделение : АБЕК-3. Опсег на литиумска маст : -30°C ~ +110°C. за големина, брзина и оптоварување, погледнете ја сликата 2 погоре. Тип на лежиште : Тркалачки лежишта / топчести лежишта / топчести лежишта со еден ред длабоки жлебови / хром челик / Стандардно полнење со маснотии. Детални технички детали, поголема количина на пакување, комплет за поправка на замена, развој на нов производ, многу видови производи, соодветна количина и фреквенција на снабдување, може да се прилагодат за вашата машинерија и пазар.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат