.

.

Чали кучиња џемпер од кучиња, х-голем

Чали кучиња џемпер од кучиња, х-голем

DEN 1449.60
Залиха
Достапно за нарачка

100% џемпер од волна кучиња Се вклопува во 40-60 bs. Органски растителни бои. X-голема големина. Рака плете во Јужна Америка од занаетчиски плетачи. Направено од 100% волна и органски растителни и овошни бои, овој производ е машина што може да се мие во ладно и лежи рамно на суво.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат