.

.

Sunmeg 15-пакет 8 x 30 нелизгачки скалила за теписи за дрвени чекори, тркачи во затворено скалило за дрвени чекори, скалили со лепило за старешини, деца и миленичиња,

Sunmeg 15-пакет 8 x 30 нелизгачки скалила за теписи за дрвени чекори, тркачи во затворено скалило за дрвени чекори, скалили со

DEN 395.20
Залиха
Достапно за нарачка

【Тепих што не е лизгање на скалилата】 Нашите скалила за скали се совршено решение за анти-лизгање и анти-движење Не-лизгањето на дното и двостраната лента обезбедуваат силен зафат, дозволува тепихот на скалилото да се придржува цврсто на скалите и да се одржи на место. Така што вашето семејство и вашите миленици нема да бидат загрижени за лизгање и паѓање кога ќе одат нагоре и долу. Design Дизајн на надградба】 Тепихот што не се лизга на скалите има три слоја : Површината е изработена од 100% полиестер, тампон слојот е изработен од неткаена ткаенина, а дното на нелига е направено од гума. Полиестерската површина ве тера да се чувствувате меко на голи нозе и трите слоја со соодветна дебелина го намалуваат бучавата за тивка и удобна околина. 【Совршено вклопување】 Секое парче е пред сечење до 8 "w x 30" l и доаѓа во пакет од 15 парчиња. Големината одговара на повеќето дрвени чекори. И тркачите на скалите за дрвени чекори можат лесно да се намалат на која било големина за да одговараат на вашите агли или посебната големина на чекор. Доаѓа со 2 ролни двострана лента. 【Лесно за инсталирање】 Избришете ги скалите со влажна крпа, излупете го заштитниот филм на задниот дел и ставете го на чекор. Ако сакате дополнителен зафат и посигурни килими, користете ја двостраната лента. Прикачете двострана лента на четирите агли на килими со скали за дополнителен зафат.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат