.

.

Pawarts сакаат обичај маички за кучиња - скица со моливи персонализирано куче мама маици за жени мајки ден куче маица кошула

Pawarts сакаат обичај маички за кучиња - скица со моливи персонализирано куче мама маици за жени мајки ден куче маица кошула

DEN 1582.40
Залиха
Достапно за нарачка

Персонализирани кошули можете да ги прилагодите фотографијата и името на вашите миленици, или цитати (пр : Мајка на миленичиња). Печатени во САД Овие персонализирани кошули за кучиња се прекрасни подароци за Денот на мајки за кучиња. Персонализираните маички со меки и врвни квалитети се лесни маички направени од памук со високо квалитетни мастила. Преглед пред печатената рака нацртана од нашите уметници и испратете преглед за одобрување пред печатење. Персонализирани кошули можете да ги прилагодите фотографијата и името на вашите миленици, или цитати (пр. : Мајка на миленичиња). Печатени во САД Овие персонализирани кошули за кучиња се прекрасни подароци за Денот на мајки за кучиња. Персонализираните маички со меки и врвни квалитети се лесни маички направени од памук со високо квалитетни мастила. Преглед пред печатената рака нацртана од нашите уметници и испратете преглед за одобрување пред печатење. · Персонализирани : Можете да ги поставите фотографијата и името на вашето домашно милениче и да ги промените вашите цитати на сликите (како што се : тато на Фин, мајка на Пепер, баба на Ронан . · Преглед Пред печатење : Нашиот производ е рачно нацртан, така што ќе испратиме преглед за одобрување пред печатење. · Јака : о- врат. · Материјал : 100% авиокомпаниски чешлаат и памук на рингспун.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат