.

.

2 пакет куќиште за Apple Watch Ultra 49mm, Cuteey No Ecter Protector Hard PC Cover Bumper за iWatch Ultra Accessory, сребро

2 пакет куќиште за Apple Watch Ultra 49mm, Cuteey No Ecter Protector Hard PC Cover Bumper за iWatch Ultra Accessory, сребро

DEN 1398.40
Залиха
Достапно за нарачка

[Компатибилни модели] : Само што одговара за Apple Watch Ultra 49mm 2022, само тврд мат компјутерски часовник за часовници, обезбедете заштита за вашата нова рамка на Apple Watch Ultra Ве молиме, проверете го вашиот часовник назад и изберете го точниот модел и големина. [Само за браник] : 2 пакувања со мат компјутерски куќиште за компјутер , со поголем дизајн на работ, заштити го вашиот Apple Watch Ultra од неочекуван шок или уништување кога одите во авантуристичка вежба. [Предност] : Во споредба со вградениот заштитник на стаклото на екранот, нема да има вода и магла заробени под случајот што влијаат на екранот на допир, повеќе нема да треба да го отстраните случајот и да ја избришете водата постојано по вежбањето. чувствителен проблем. [Совршено вклопување] : Овој случај од 49мм е 1 : 1 обликување на Apple Watch 49мм. Сите дупки се редат со соодветните копчиња, звучникот, микрофон и сензорите, додавајќи најголемиот дел од вашиот часовник. Лесно за преземање и исклучување без да го соблечете бендот на Apple Watch. [Пакет и услуга : ] 2 пакет куќиште компатибилен со Apple Watch Ultra 49mm. Ако има незадоволство, нашата поддршка за клиенти ќе одговори во рок од 24 часа. [Компатибилни модели] : Само што одговара за Apple Watch Ultra 49mm 2022, само тврд мат компјутерски часовник за часовници, обезбедете заштита за вашата нова рамка на Apple Watch Ultra. Ве молиме, проверете го вашиот часовник назад и изберете го точниот модел и големина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат