.

.

Zyzmh Hunchback Correction Correction Belt Мажите и жените со иста невидлива корекција на возрасни возрасни анти-удари за корекција на уредот Тенк дел од тенок дел

Zyzmh Hunchback Correction Correction Belt Мажите и жените со иста невидлива корекција на возрасни возрасни анти-удари за корекција на уредот

DEN 1970.88
Залиха
Достапно за нарачка

Тенк заден ортопедски појас, фиксна двојна поддршка | Удобно и дише, точен Hunchback Меша од саќе од месо, тенка и удобна, невидливо внатрешно носење, невидливо внатрешно носење за најразлични прилики за носење. 8 вкрстени фиксирани абдоминални директно грб, висока еластична напнатост, вкрстена грб, задебелена еластична лента лесна за прилагодување на еластичноста. Лесна ткаенина, ткаенина од пчела мрежна ткаенина удобна и дише, не затегната, лесна за чистење, светло внатре, не надуени, погодни за најразлични прилики. Задебелена рампа на рамото, според ергономскиот дизајн за да се зголеми површината на силата на рамото, да се вклопи во кривата на рамото, користејќи ја ткаенината, удобно и меко, завитканите раменици не се задави. Тенк заден ортопедски појас, фиксна двојна поддршка | Удобно и дише, точен Hunchback. Меша од саќе од месо, тенка и удобна, невидливо внатрешно носење, невидливо внатрешно носење за најразлични прилики за носење. 8 вкрстени фиксирани абдоминални директно грб, висока еластична напнатост, вкрстена грб, задебелена еластична лента лесна за прилагодување на еластичноста. Лесна ткаенина, ткаенина од пчела мрежна ткаенина удобна и дише, не затегната, лесна за чистење, светло внатре, не надуени, погодни за најразлични прилики. Задебелена рампа на рамото, според ергономскиот дизајн за да се зголеми површината на силата на рамото, да се вклопи во кривата на рамото, користејќи ја ткаенината, удобно и меко, завитканите раменици не се задави. Тенк заден ортопедски појас, двојна поддршка фиксна | удобна и дише, точна Hunchbackhoneycomb Меша за дишење, тенка и удобна, невидливо внатрешно носење, невидливо внатрешно носење за различни прилики да се носи 8 вкрстена фиксна абдоминална права, висока еластична напнатост, вкрстена грб, грб, грб, грб, грб, грб, грб, грб, грб, грб, грб, грб, грб, назад назад, назад, назад назад, грбот, назад назад, грбот, грб, грб, назад назад, грб, грб, грб, грб, грбот, назад назад, грб, грб, назад назад, назад, назад назад, грбо Задебелена еластична лента лесна за прилагодување на ткаенината на еластичноста, пчела мрежна ткаенина удобна и дише, не е затрупана, лесна за чистење, светло внатре, не надуени, погодни за најразлични прилики, според ергономскиот дизајн за да се зголеми силата на рамото Површина, одговара на кривата на рамото, користејќи ја ткаенината, удобно и меко, завиткано рамената не го спојувам : корекција на појас : корекција на 'рбетот, проширување на градите, подобрување на ловџиите, спречете го рикетиматеријалот : PU кожа, сунѓер, итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат