.

.

Gshlllo Не'рѓосувачки челик, држач за вилушка, држач за држач за кафе, лажица, држач за кујнски прибор за прибор за кујна за кујна домашна канцеларија сребро

Gshlllo Не'рѓосувачки челик, држач за вилушка, држач за држач за кафе, лажица, држач за кујнски прибор за прибор за кујна за кујна домашна

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : Не'рѓосувачки челик Големина : 5,5 x 8 cm (d x H). Издржлив, здрав и може да се користи долго време. Лесен за употреба и чиста, лесна за лесно складирање и носење. Совршен за складирање лажици, вилушки за коктел, овошни вилушки, вилушки за кафе, вилушки за храна и сл. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Големина : 5,5 x 8 cm (d x H). Издржлив, здрав и може да се користи долго време. Лесен за употреба и чиста, лесна за лесно складирање и носење. Совршен за складирање лажици, вилушки за коктел, овошни вилушки, вилушки за кафе, вилушки за храна и сл. Совршен за складирање лажици, вилушки за коктел, овошни вилушки, вилушки за кафе, вилушки за храна и сл.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат