.

.

Црвена смола со црвена смола SM-25 Подобрена изолатор за поддршка на автобуси отпорен на вода (SM-25 изоланте по поддршка Sbarre Resistente All'Acqua Rinforzato Con Resina Rossa

Црвена смола со црвена смола SM-25 Подобрена изолатор за поддршка на автобуси отпорен на вода (SM-25 изоланте по поддршка Sbarre

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Име на производот : Изолатор на автобус; Модел : СМ-25 Материјал : смола, месинг; боја : црвен, златен тон. Тема Дија : 5,1мм/ 15/64 "; големина : 2,5 x 2,9см/ 1" x 1,1 "(H*max. Тежина : 31g (пезо : 31g. Содржина на пакет : 1 x Busbar Isolator (Contenuto della confezione : 1 x изолаторе ди Sbarre. Име на производот : изолатор на автобус; модел : SM-25. Материјал : смола, месинг; боја : црвен, златен тон.1mm/ 15/64 “; Големина : 2,5 x 2,9см/ 1 "x 1,1" (H*Max. Тежина : 31g (пезо : 31g. Содржина на пакет : 1 x изолатор на автобуси (Contenuto della confezione : 1 x изолатор ди-sbarre. SM-25 црвена смола подобрена вода за подобрена вода отпорна на вода отпорна на вода за поддршка на автобуси, за поддршка на автобуси, за поддршка Изолаторите се совршени додека се користат вертикално за да ја носат тежината на уредите инсталирани подолу. За дистрибуција на електрична енергија AR_K фиксен месинг вод и алуминиумски вод, играјте ја улогата на изолација и врска.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат