.

.

Adidas Men's Essentials4gameday hoodie со целосна зип

Adidas Men's Essentials4gameday hoodie со целосна зип

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

70% памук, 30% полиестер Повлечете го затворањето. Брендот Адидас има долга историја и длабоко вкоренета врска со спортот. Сè што правиме е вкоренето во спортот. Адидас машка патека на врвот. Управувано од немилосрдна потрага по иновации, како и децении акумулирана експертиза за спортска наука, ние се грижиме за сите, од елитните професионални спортисти и тимови до која било личност која сака да го направи спортот дел од нивните животи. Удобноста е клучна за денот на играта. И секој втор ден исто така. Оваа машка адидас худи е изработена од мек памук и рециклиран полиестер француски Тери и има манжетни на ракавите и полите што ви овозможуваат да се заклучите во вклопувањето. Фронт со целосна зип значи дека покриеноста се одвива до крај кога ви треба и сè што е долу кога не.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат