.

.

Дифузер за арома на арома на пламен Kmonabie, дифузер за атмосфера на божиќна пламен, дифузер за дифузер на дифузер без дифузер без нијанса

Дифузер за арома на арома на пламен Kmonabie, дифузер за атмосфера на божиќна пламен, дифузер за дифузер на дифузер без дифузер без нијанса

DEN 420.80
Залиха
Достапно за нарачка

【Оригинален ефект на пламен】 Овој божиќно дифузер за есенцијално масло е совршен за ароматерапија, собира светлина и магла за да создаде реален ефект на пламен што може да се прилагоди помеѓу мекиот пламен и пламенот Додадете 3-5 капки од омиленото есенцијално масло за да го ослободите заморот, моис-гушкајте ја кожата и обезбедете пријатна атмосфера за да се опуштите. 【Тивок дифузер】 Нашиот дифузер за есенцијално масло од Божиќ може да се користи како дифузер за есенцијално масло од ароматерапија, кул овлажнувач и ноќна светлина. Со уникатна технологија за намалување на бучавата, бучавата на дифузерот може да се контролира под 24d B, за да можете да имате подобар квалитет на спиење, работа и студија. Соработувајте со ноќно светло и масло за пламен за да создадете совршена атмосфера за спиење. 【Материјали за квалитет на премиум】 Опуштете се, смирувајте, смирено и уживајте во вашиот живот во потполност со нашиот дифузер за мириси, кој е стручно направен со употреба на висококвалитетен PP материјал, процес на позлата со копчиња и користи интелигентни LED светла во комбинација со ефект на овлажнител на пламен за да создадете реален Атмосфера на пламен. Function Функција за автоматско исклучување】 Секое копче има повеќе функции, ве молиме не мислите дека ова е дефект на производот. И, со помош на вграден интелигентен чип, атмосферата дифузер автоматски ќе престане да работи кога има недостаток на вода, што го прави многу безбеден и сигурен. 【Преносна и разноврсна употреба】 Одликувајќи се со компактен, удобен, мал и преносен дизајн, овој овлажнител за спална соба е супер лесен за носење, може да го подобри квалитетот на атмосферата дома, а истовремено ја прави и спалната соба помалку сува, Божиќната шема погоре е совршен за прекрасен Божиќен подарок за пријатели, семејство. 【Оригинален ефект на пламен】 Овој божиќно дифузер за есенцијално масло е совршен за ароматерапија, собира светлина и магла за да создаде реален ефект на пламен што може да се прилагоди помеѓу мекиот пламен и пламенот. Додадете 3-5 капки од омиленото есенцијално масло за да го ослободите заморот, моис-гушкајте ја кожата и обезбедете пријатна атмосфера за да се опуштите. 【Тивок дифузер】 Нашиот дифузер за есенцијално масло од Божиќ може да се користи како дифузер за есенцијално масло од ароматерапија, кул овлажнувач и ноќна светлина. Со уникатна технологија за намалување на бучавата, бучавата на дифузерот може да се контролира под 24d B, за да можете да имате подобар квалитет на спиење, работа и студија.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат